Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Metrotest Sp. z o. o.

Metrotest Sp. z o. o.

 

www.metrotest.com.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
osoba kontaktowa: Bogusław Marciniak
nr pomieszczeń: 119-127 – parter

Przedmiot działalności: działalność badawcza w zakresie metaloznawstwa.

Działalność firmy obejmuje wykonywanie badań materiałowych , ekspertyz materiałowych, wzorcowanie przyrządów pomiarowych i pomiarów wielkości fizycznych. System  Zarządzania wprowadzony w firmie jest  zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Laboratoria firmy „METROTEST” Sp. z o.o. uzyskały akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą  w zakresie Laboratorium Badawczego numer certyfikatu   AB099 i Laboratorium Pomiarowego numer certyfikatu AP005. Laboratoria badawcze posiadają uznania: Urzędu Dozoru Technicznego -UDT, Polskiego Rejestru Statków-PRS,  BUREAU Veritas-BV.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej