Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

III Rodzinny Piknik Nauki i Techniki

plakat piknikstronaPoznać tajemnicę światłowodu, zbudować własnoręcznie most, przeczytać komuś w myślach… to i wiele innych atrakcji czeka na Was podczas III Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki w Elbląskim Parku Technologicznym. Sobota 4 czerwca, ul. Stanisława Sulimy 1 na Modrzewinie, w godzinach 10.00 -16:00.

 

 

W programie tegorocznego Pikniku:

• interaktywna wystawa EduFun,
• roboty humanoidalne, roboty lego,
• pokazy chemiczne,
• laboratoria, aplikacje wirtualnej rzeczywistości, światłowdy,
scena Startup Standup,
• dmuchana zjeżdżalnia, gigantyczne piłkarzyki,
• nowoczesny sprzęt Policji, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej i Straży Pożarnej,
• gry planszowe, konkursy i piknikowa loteria.

ZKM zorganizuje tego dnia dodatkowy autobus miejski (obowiązują bilety i karty miejskie). Specjalny piknikowy autobus rozpocznie swoją trasę na placu słowiańskim o 9.45 i będzie kursował do EPT i z powrotem co 1 godzinę.

Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FLSmidth MAAG Gear, Metrotest, MediaMarkt, FanRobot, Test, WJSP Poland, Metalexpert, Proxmus, Kancelaria prawna Legal Expert, LogbarTrans, Elspaw, Hempoland, MBS Systems, InfoPower, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia, Hotel Elbląg, Restauracja Dom Królów, So natural SPA, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Teatr im. Aleksandra Seweruka w Elblągu, ZKM Elbląg, Przedszkole One Step, Agama Włodzimierz Wawro, Calypso Fitness Club, Eko Partner, Envichem, theConstruct, Future Kids, Kominki Dominik Kurcwald, WMARR, PUP w Elblągu, UM w Elblągu.

Patronat Honorowy: Witold Wróblewski Prezydent Elbląga

Patronat Medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska

Regulamin Pikniku.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.pl

 Program Rozwój Polski Wschodniej