Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Ochrona Danych Osobowych

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest Elbląski Park Technologiczny z siedzibą przy ulicy Stanisława Sulimy 1 w Elblągu, tel: +48 55 239 34 67, e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cel zbierania danych:
Elbląski Park Technologiczny przetwarza dane osobowe w celu szeroko pojętych działań na rzecz podniesienia potencjału regionu w sferze innowacji. Dane osobowe przetwarzane przez Elbląski Park Technologiczny mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie praz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej