Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

Centrum Jakości Środowiska

Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych

Laboratorium jest w trakcie procesu akredytacji na zgodność z normą ISO/IEC 17025 "Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących" oraz wymaganiami Polskiego Centrum Akredytacji. 

Laboratorium znajduje się na pierwszym piętrze Elbląskiego Parku Technologicznego, pod numerem 217. 

Laboratorium to pięć pracowni analiz instrumentalnych, pokoje przygotowania prób, magazyny odczynnikowe, a także pomieszczenia biurowe. 

Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych jest kompleksowo wyposażone, zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel i jest otwarte na współpracę.


Laboratorium Badań Środowiska Pracy i Emisji

Dzierżawcą Laboratorium jest firma ENVI-CHEM Badania Chemiczne i Środowiskowe Sp. z o.o.

Centrum Jakości Środowiska, w tym Laboratorium Środowiska Pracy i Emisji, zostało wyposażone w ramach projektu „Wyposażenie laboratoriów Centrum Logistycznego w specjalistyczny sprzęt - dla wzrostu konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw" w ramach Działania I.3 „Wspieranie innowacji” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

 

ENVI-CHEM

ENVI-CHEM Badania Chemiczne i Środowiskowe Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa:

Jarosław Brykalski

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 55 30 70 500

http://www.envichem.pl/FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej