Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

  • EPT1
  • EPT2
  • EPT3
  • EPT4
  • EPT5
  • EPT6
Smaller Default Larger

EPT

Elbląski Park Technologiczny (EPT) znajduje się w budynku Centrum Biznesu Rozwoju i Innowacji w północnej części miasta Elbląga na obszarze Modrzewiny, będącej jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Polsce. Budynek Centrum Biznesu Rozwoju i Innowacji położony jest na działce o powierzchni o. 4,65 hektara.


Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem biur i powierzchni usługowych wynosi ok 2838 m2.

Celem nadrzędnym działalności Elbląskiego Parku Technologicznego jest wspieranie przedsiębiorczości na każdym etapie jej rozwoju – od startupu, poprzez rozwój technologii, inicjowanie i/lub uczestnictwo w prowadzeniu prac z obszaru B+R, aż po tworzenie nowych miejsc pracy na terenach inwestycyjnych.

 

Myśląc o rozwoju Elbląskiego Parku Technologicznego wyznaczyliśmy nowe kierunki, na których zamierzamy się skupić w sposób szczególny. Będą to:

• Efektywność energetyczna i ochrona środowiska
• Zalew Wiślany
• Żywność wysokiej jakości

 

Nowoczesny kompleks EPT zapewnia przedsiębiorcom możliwość dzierżawy powierzchni biurowych, a także korzystania z infrastruktury oraz profesjonalnych usług realizowanych przez Centra Badawcze czy usług doradczych i transferu technologii.

 

EPT jest organizatorem specjalistycznych szkoleń, warsztatów dla przedsiębiorców oraz spotkań networkingowych. Co miesiąc wydawany jest Biuletyn, który jest źródłem informacji o działalności Parku oraz byłych i zbliżających się wydarzeniach.

spotkanie
Spotkanie z Przedsiębiorcami

 

W Elbląskim Parku Technologicznym działają Centra Badawcze świadczące usługi na rzecz przedsiębiorców, w skład którego wchodzą:
Centrum Jakości Środowiska
• Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych (LZAŚ)
• Laboratorium Badań Środowiska Pracy i Emisji
Centrum Technologii Drewna i Mebli
Centrum Transferu Technologii Informatycznych
Centrum Metaloznawstwa

 

Z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości korzystają osoby, które myślą o założeniu własnej firmy oraz początkujący przedsiębiorcy. Inkubator świadczy też usługi kancelaryjne, dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zarejestrować firmę na adresie Elbląskiego Parku Technologicznego.

 

W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym organizowane są spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, warsztaty czy profesjonalne prezentacje. Udostępniamy przestronne, klimatyzowane sale, wyposażone w sprzęt multimedialny, system nagłaśniający, kabinę i urządzenia do tłumaczeń symultanicznych oraz profesjonalny sprzęt umożliwiający prowadzenie wideokonferencji.

 

DSC04458DSC04454DSC04462

 

 

 

 

 

 

KONTAKTFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej